אודותינו

חברת מטנויה בע"מ מפתחת פתרונות טכנולוגיים עבור רוכשי ומקדמי הדמיות ליזמי נדל"ן.

החברה הוקמה לאחר תהליך פיתוח אינטנסיבי, אשר נמשך על פני למעלה משנתיים.

באותה העת, אי שם בשנת 2013, המושג "מציאות מדומה" נתפס כלא-נגיש ועתידני והיה מזוהה בעיקר עם משחקי מחשב ושימושים צבאיים. בנוסף, בעוד ששוק הנדל"ן, מן המתפתחים ביותר בעולם, המשיך לבקש מלקוחותיו "לדמיין" את הנכס העתידי שלהם, בעודם נדרשים לקבל את אחת מההחלטות החשובות בחייהם – קניית בית.

מתוך ניסיון העבר של רבים מאיתנו, זיהינו כי הפער שנוצר בין ציפיות רוכש הנכס לבין המציאות, עלול לפגום בחוויה ובאינטראקציה המשמעותית עם ביתו העתידי. יכולתו לדמיין כיצד ייראה ביתו, תלויה במשתנים רבים, אשר עד כה לא ניתן להם פתרון ראוי.

צוות הפיתוח, אשר מורכב מאנשי טכנולוגיה, שיווק, נדל"ן ועיצוב, החל את פעילותו במטרה להנגיש ללקוח הדמיות בתים, המפרט והנתונים המספריים, תוך מתן חוויה ייחודית, ראלית ומקצועית שאין דומה לה בעולם המתפתח של שיווק הנדל"ן.

מטנויה הינה חלוצת תחום ה-VR בישראל וכיום, היא ממוקמת בעולם בחזית שירותי הדמיה ממוחשבת לנדל"ן. ייחודה של החברה נובע מיכולתה לשלב בין טכנולוגיה פורצת דרך עם אסטרטגיה שיווקית ומקצועיות חסרת פשרות.

החברה שמה לעצמה למטרה לספק ללקוחותיה את המוצר האיכותי, היעיל והמתקדם ביותר בעולם הנדל"ן, אשר בכוחו להסיר ספקות ע"י הדמיות ליזמים בתהליך בניית ועיצוב הבית ולהעצים את חווית רכישת הנכס.